Tilmeldte
76
Navn Bemærkning Årgang Aldersgruppe Hold Løb PR løb Kast PR kast Spring PR spring Min hjælper hedder...
Abel Gaihede 2015 Drenge 5-7 Mini 5-7 år 400 Boldkast Længdespring Ragn
Adda Crone Köser Christensen 2009 Piger 12-13 år Ungdom 12-13 år 80 Kuglestød Længdespring Tove
Alba de la Villa Olsen 2010 Piger 12-13 år Ungdom 12-13 år 80 Kuglestød Længdespring Cristina
Alba-Viola Riis Amdrup 2010 Piger 10-11 år Ungdom 12-13 år 80 Kuglestød Længdespring måle
Amalie Rose Lund Mortensen 2007 Piger 14-15 år Ungdom 14-15 år Administrativ Eftertilmelding Administrativ Eftertilmelding Administrativ Eftertilmelding -
Andreas Marcos Østergaard 2007 Drenge 14-15 år Ungdom 14-15 år Administrativ Eftertilmelding Administrativ Eftertilmelding Administrativ Eftertilmelding -
Annika Aqraou 2007 Piger 14-15 år Ungdom Plus 14-15 år 100 14,35 Spydkast 25,32 Længdespring 4,27 Katja
Asta Hindborg 2007 Piger 14-15 år Ungdom Plus 14-15 år 100 14.49 Spydkast 25.06 Længdespring 3.78 Martin/Benna
Asta Marie Holck Hansen 2007 Piger 14-15 år Ungdom Plus 14-15 år Administrativ Eftertilmelding Administrativ Eftertilmelding Administrativ Eftertilmelding -
Astrid Irene Lambert Engberg 2009 Piger 12-13 år Ungdom 12-13 år 80 Kuglestød Længdespring Oluf Engberg
Atle Gudme Harpøth 2009 Drenge 12-13 år Ungdom 12-13 år 600 Kuglestød Længdespring Anders
August Herring Jensen 2009 Drenge 12-13 år Ungdom 12-13 år 80 10.93 s Kuglestød 7.05 m Længdespring 4.67 m Mads Herring Jensen
August Hviid 2011 Drenge 10-11 år Børn 10-11 år 60 9,52 Kuglestød 6,75 Længdespring 3,70 Cecilie
August Nicolaisen 2012 Drenge 10-11 år Børn 10-11 år 400 1 min. 21 sek. Kuglestød ? Højdespring 1.25 meter Toke (far)
August Olander 2008 Drenge 14-15 år Ungdomsløbehold 11-15 år 800 Kuglestød Længdespring Jonas Mesbih
Ava Mayland Hammond 2010 Piger 12-13 år Ungdom 12-13 år 80 Kuglestød Længdespring Lee Hammond
Balthazar Leegaard 2009 Drenge 12-13 år Ungdom 12-13 år 80 Kuglestød Længdespring Har ikke en hjælper
Bastian Hannemann 2007 Drenge 14-15 år Ungdomsløbehold 11-15 år Administrativ Eftertilmelding Administrativ Eftertilmelding Administrativ Eftertilmelding -
Bertil Christian Tho Carstens 2015 Drenge 5-7 Mini 5-7 år 400 Boldkast Længdespring Ulrik carstens
Bertram Koudal Schmidt 2011 Drenge 10-11 år Ungdom 12-13 år 60 Kuglestød Højdespring Mikkel
Carl Philip Glastrup 2010 Drenge 12-13 år Ungdom 12-13 år 80 Kuglestød Længdespring Nina
Clara Rosenberg Abrahamsen 2011 Piger 10-11 år Børn 10-11 år 60 9,72 Kuglestød 8,12 Højdespring 1,30 Niels
Daniel Hedley Bertelsen 2013 Drenge 8-9 år Børn 10-11 år 400 Kuglestød Længdespring Eva
Ebba Sverrild 2012 Piger 10-11 år Børn 10-11 år 400 Kuglestød Længdespring Asger
Eleanor Eivor Klosterborg 2009 Piger 12-13 år Ungdom 12-13 år 80 Kuglestød Længdespring Janne Klosterborg
Elisabeth Gaarde Høgsbro 2010 Piger 12-13 år Ungdom 12-13 år 600 2.11.22 Kuglestød 4.93 Længdespring 4.17 Peter
Ella Kristine Meyer Jørgensen 2010 Piger 12-13 år Ungdom 12-13 år 80 Kuglestød Længdespring Lenn7
Ellen Olivarius 2009 Piger 12-13 år Ungdom 12-13 år 80 Kuglestød 7,99 Længdespring Astrid
Ellie Storgaard Njie 2011 Piger 10-11 år Børn 10-11 år 400 Kuglestød Længdespring Mor & far
Elmar Grønborg 2014 Drenge 8-9 år Børn 8-9 år 400 1:34.63 Kuglestød 2,72 m Længdespring 2,41 Sabine Grønborg
Elsa Kyster Hvelplund 2008 Piger 14-15 år Ungdom Plus 14-15 år 100 14:27 Kuglestød Længdespring 4.33 Desværre ingen forældre med
Emily Jørgensen 2012 Piger 10-11 år Børn 10-11 år 60 Kuglestød Længdespring Lill
Frida Kjeldsen-Kragh 2011 Piger 10-11 år Børn 10-11 år 60 10.92 Kuglestød 3.18 Længdespring 3.02 Anna
Gertrud Sander Clausen 2008 Piger 14-15 år Ungdom Plus 14-15 år 100 14.70 Kuglestød 8,17 Længdespring 4,35 Jacob
Isabella Petersen 2008 Piger 14-15 år Ungdom Plus 14-15 år 100 Kuglestød 7.20 Længdespring 4.11 Nils Petersen (kan kun hjælpe ved en disciplin)
Johan Stær Thillemann 2016 Drenge 5-7 Mini 5-7 år 400 Boldkast Længdespring Anders Stær Rasmussen
Johanna Marie Printz 2011 Piger 10-11 år Børn 10-11 år 80 Kuglestød Længdespring Rikko Printz
Kajsa Kyster Hvelplund 2012 Piger 10-11 år Børn 10-11 år 60 Kuglestød Længdespring Har desværre ikke mulighed den dag
Karin Kristín Lemark 2008 Piger 14-15 år Ungdom 12-13 år 80 Kuglestød Længdespring Yousef
Karla kathrine Viggers Fabild 2010 Piger 12-13 år Ungdom 12-13 år 600 1.54.41 Kuglestød 7.58 Højdespring 1.46 Mette og Nicolai
Lara Kavas 2014 Piger 8-9 år Børn 8-9 år 400 Kuglestød Længdespring Sofie
Lasse Sterup Abrahamsson 2009 Drenge 12-13 år Ungdom 12-13 år 600 - Spydkast - Højdespring - Bo Sterup Abrahamsson
Laura Lehman Jensen 2010 Piger 12-13 år Ungdom 12-13 år 600 Kuglestød 8,67 Højdespring 1,31 Thomas Lehman Jensen
Laura Riis 2012 Piger 10-11 år Børn 10-11 år 60 Kuglestød Længdespring Christoffer Riis
Leo Ohlsen jønsson 2011 Drenge 10-11 år Børn 10-11 år Administrativ Eftertilmelding Administrativ Eftertilmelding Administrativ Eftertilmelding -
Liam Simonsen 2008 Drenge 14-15 år Ungdomsløbehold 11-15 år 800 2.19:57 Kuglestød Længdespring 3.92 Síle Simonsen
Lily Rødgaard 2008 Piger 14-15 år Ungdom 14-15 år 800 Kuglestød Længdespring Morten
Louise Lehman Jensen 2008 Piger 14-15 år Ungdom Plus 14-15 år 100 14.55 Kuglestød 10,07 Højdespring 1,53 Thomas Lehman Jensen
Luka Meldgaard 2008 Drenge 14-15 år Ungdom Plus 14-15 år 100 12,47 Kuglestød 9,14 Længdespring ingen hjælper
Magnus Kullberg Jacobsen 2013 Piger 8-9 år Børn 8-9 år 400 Kuglestød Længdespring Mads
Marie Roelsgaard 2012 Piger 10-11 år Børn 10-11 år 60 Kuglestød Længdespring Kasper
Martha Dybdal Emkjær 2011 Piger 10-11 år Børn 10-11 år 60 Kuglestød Længdespring Lise
Martin Lynge Olsen 2008 Drenge 14-15 år Ungdom Plus 14-15 år 100 Spydkast Længdespring Ingen hjælper
Melanie Isabell Øste Jørgensen 2007 Piger 14-15 år Ungdom Plus 14-15 år 100 15.78 Kuglestød 6.51 Længdespring 4.02 Malene
Mila Ehrhart 2014 Piger 8-9 år Børn 8-9 år 400 Boldkast Længdespring Nick Ehrhart
Mimi Lasota Steinicke 2012 Piger 10-11 år Børn 10-11 år 60 Kuglestød Længdespring Anna Lasota
Miquel-Alexander Rushton Ferrando 2009 Piger 12-13 år Ungdom 12-13 år 80 Spydkast Højdespring Mor
Naima Sade Kadrispahic 2013 Piger 8-9 år Børn 8-9 år 400 Boldkast Længdespring Haris Kadrispahic
Noah Hanevik Damgaard 2014 Drenge 8-9 år Børn 8-9 år 40 Kuglestød Længdespring Mari Hanevik
Nola Sofia Rahbek Keseler 2013 Piger 8-9 år Børn 10-11 år 40 6,76 Kuglestød 4,64 Længdespring 3,65 Mette (Mor)
Nora Ferneborg 2015 Piger 5-7 Mini 5-7 år 40 Boldkast Længdespring Frida
Patrick Aagaard Mortensen 2008 Drenge 12-13 år Ungdom 12-13 år 80 Kuglestød Længdespring Anne Mortensen
Paulina Bjerrum 2010 Piger 12-13 år Ungdom 12-13 år Administrativ Eftertilmelding Administrativ Eftertilmelding Administrativ Eftertilmelding -
Sarah Petersen 2010 Piger 12-13 år Ungdom 12-13 år 80 Spydkast Længdespring Nicolaj
Signe Brehm Larsen 2011 Piger 10-11 år Børn 10-11 år 400 1.24.90 Kuglestød 5.51 Længdespring 3.20 Jacob Larsen
Simone Slothuus 2017 Piger 5-7 Mini 5-7 år 400 Boldkast Længdespring Polina
Siri Milter Fausager 2009 Piger 12-13 år Ungdom 12-13 år 600 2.17 Spydkast 23.39 Højdespring 1.28 Tina Milter
Sophia Dreyer-Stapput 2011 Piger 10-11 år Børn 10-11 år 400 1.14.43 Kuglestød 5.90 Højdespring 1.30 Jakob Dreyer-Stapput
Sophia Elise Gundelach 2011 Piger 10-11 år Børn 10-11 år 60 10.52 s Boldkast 21.80 m Længdespring 3.40 m Randi Boesen
Thor Steinicke Stride 2008 Drenge 14-15 år Ungdom Plus 14-15 år 100 Kuglestød Længdespring Rikke Steinicke
Vera Siert-Vadmand 2008 Piger 12-13 år Ungdom 14-15 år 80 Kuglestød Længdespring Viola
Vidar Wolfsberg 2009 Drenge 12-13 år Ungdom 12-13 år 600 Kuglestød Længdespring Anders (far)
Vilhelm Helk 2010 Drenge 12-13 år Ungdom 12-13 år 600 na Spydkast na Længdespring na Peter Helk
Ville Rørbeck Nørreby 2012 Drenge 10-11 år Børn 10-11 år 60 9.78 Boldkast 37.69 Længdespring 3.83 Mette
Vilma Viggers Fabild 2008 Piger 14-15 år Ungdom Plus 14-15 år 100 13.69 Kuglestød Længdespring 4.96 Mette og Nicolai
Viola Kold Bulathsinhala 2008 Piger 12-13 år Ungdom 14-15 år 80 Kuglestød Længdespring Stine